MBB02070D5232DRP00
DigiKey raktári szám
MBB02070D5232DRP00-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070D5232DRP00
Leírás
RES 52.3K OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Részletes leírás
52.3 kOhms ±0,5% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)