MBB02070D4991DC100
DigiKey raktári szám
MBB02070D4991DC100-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070D4991DC100
Leírás
RES 4.99K OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Részletes leírás
4.99 kOhms ±0,5% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)