MBB02070D4021FC100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
4.02 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBB02070D4021FC100
DigiKey raktári szám
MBB02070D4021FC100-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070D4021FC100
Leírás
RES 4.02K OHM 0.6W 1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)