MBB02070D2262DC100
DigiKey raktári szám
MBB02070D2262DC100-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070D2262DC100
Leírás
RES 22.6K OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22.6 kOhms ±0,5% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)