MBB02070D1622FRP00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
16.2 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBB02070D1622FRP00
DigiKey raktári szám
MBB02070D1622FRP00-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070D1622FRP00
Leírás
RES 16.2K OHM 0.6W 1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)