MBB02070C9107JCT00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
910 mOhms ±5% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBB02070C9107JCT00
DigiKey raktári szám
MBB02070C9107JCT00-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070C9107JCT00
Leírás
RES 0.91 OHM 0.6W 5% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)