MBB02070C7503FCT00
DigiKey raktári szám
BC3886CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC3886TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070C7503FCT00
Leírás
RES 750K OHM 0.6W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
750 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)