MBB02070C7503FCT00 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MBB02070C7503FCT00 |
Leírás | RES 750K OHM 0.6W 1% AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 11 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 750 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Összetétel |
Gyrt. | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200 |
Sorozat | Hőmérsékleti koefficiens ±50ppm/°C |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm) |