MBB02070C6041DC100 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | MBB02070C6041DC100-ND - Szalag dobozban (TB) |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MBB02070C6041DC100 |
Leírás | RES 6.04K OHM 0.6W 0.5% AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 6.04 kOhms ±0,5% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Teljesítmény (Watt) |
Gyrt. | Összetétel |
Sorozat | Hőmérsékleti koefficiens ±50ppm/°C |
Csomagolás Szalag dobozban (TB) | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm) |