MBB02070C3603FCT00
DigiKey raktári szám
BC4469CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC4469TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070C3603FCT00
Leírás
RES 360K OHM 1% 0.6W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
360 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)