MBB02070C3574FC100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Vishay Dale
3.57 MOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBB02070C3574FC100
DigiKey raktári szám
MBB02070C3574FC100-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070C3574FC100
Leírás
RES 3.57M OHM 0.6W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)