MBB02070C3160FCT00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Vishay Dale
Raktáron: 634
TE Connectivity Passive Product
316 Ohms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBB02070C3160FCT00
DigiKey raktári szám
MBB02070C3160FCT00-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070C3160FCT00
Leírás
RES 316 OHM 0.6W 1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)