MBB02070C2204FRP00
DigiKey raktári szám
56-MBB02070C2204FRP00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
56-MBB02070C2204FRP00CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070C2204FRP00
Leírás
RES 2.2M OHM 0.6W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 MOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)