MBB02070C2200FC100 nincs raktáron és előrendelhető.
Vishay Dale
Raktáron: 25
TE Connectivity Passive Product
220 Ohms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBB02070C2200FC100
DigiKey raktári szám
BC3665CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC3665TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070C2200FC100
Leírás
RES 220 OHM 0.6W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)