MBB02070C1650DC100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Vishay Dale
165 Ohms ±0,5% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBB02070C1650DC100
DigiKey raktári szám
MBB02070C1650DC100-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBB02070C1650DC100
Leírás
RES 165 OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)