MBA02040C4999FCT00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Raktáron: 898
49.9 Ohms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBA02040C4999FCT00
DigiKey raktári szám
MBA02040C4999FCT00-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBA02040C4999FCT00
Leírás
RES 49.9 OHM 0.4W 1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)