MBA02040C2801FRP00 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 4 249
Adatlap
Similar
2.8 kOhms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBA02040C2801FRP00
DigiKey raktári szám
BC2.80KXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BC2.80KXCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBA02040C2801FRP00
Leírás
RES 2.8K OHM 0.4W 1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)