MBA02040C2202FRP00 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MBA02040C2202FRP00 |
Leírás | RES 22K OHM 0.4W 1% AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 22 kOhms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia |
Sorozat | Hőmérsékleti koefficiens ±50ppm/°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm) |