MBA02040C2001FC100
DigiKey raktári szám
BC3471CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC3471TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBA02040C2001FC100
Leírás
RES 2K OHM 0.4W 1% AXIAL
Részletes leírás
2 kOhms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)