MBA02040C1581FC100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
1.58 kOhms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBA02040C1581FC100
DigiKey raktári szám
MBA02040C1581FC100-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBA02040C1581FC100
Leírás
RES 1.58K OHM 0.4W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)