MBA02040C1182FRP00
DigiKey raktári szám
BC11.8KXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BC11.8KXCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBA02040C1182FRP00
Leírás
RES 11.8K OHM 0.4W 1% AXIAL
Részletes leírás
11.8 kOhms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)