MBA02040C1153FRP00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 8 633
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Adatlap
115 kOhms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MBA02040C1153FRP00
DigiKey raktári szám
BC115KXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBA02040C1153FRP00
Leírás
RES 115K OHM 0.4W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)