K681K15X7RH53L2 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Murata Electronics
680 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K681K15X7RH53L2
DigiKey raktári szám
K681K15X7RH53L2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K681K15X7RH53L2
Leírás
CAP CER 680PF 100V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K681K15X7RH53L2 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,157" H. x 0,102" Sz. (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,220" (5,60mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)