K680J15C0GK5UL2 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
KEMET
Raktáron: 963
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
68 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K680J15C0GK5UL2
DigiKey raktári szám
K680J15C0GK5UL2-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
K680J15C0GK5UL2
Leírás
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K680J15C0GK5UL2 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,157" H. x 0,102" Sz. (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,220" (5,60mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)