K562K20X7RL53H5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
5600 pF ±10% 500V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K562K20X7RL53H5
DigiKey raktári szám
K562K20X7RL53H5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K562K20X7RL53H5
Leírás
CAP CER 5600PF 500V X7R RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K562K20X7RL53H5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,299" (7,60mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)