K560K15C0GK5TH5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Adatlap
Upgrade
Adatlap
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
56 pF ±10% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K560K15C0GK5TH5
DigiKey raktári szám
K560K15C0GK5TH5-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
K560K15C0GK5TH5
Leírás
CAP CER 56PF 200V C0G/NP0 RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K560K15C0GK5TH5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,157" H. x 0,102" Sz. (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,260" (6,60mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)