K473M20X7RK53H5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Adatlap
Upgrade
Similar
TDK
Raktáron: 500
0.047 µF ±20% 200V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K473M20X7RK53H5
DigiKey raktári szám
K473M20X7RK53H5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K473M20X7RK53H5
Leírás
CAP CER 0.047UF 200V X7R RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K473M20X7RK53H5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,299" (7,60mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)