K391J15C0GH53H5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
KEMET
TDK
TDK
Raktáron: 168
Murata Electronics
Raktáron: 57
Murata Electronics
390 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K391J15C0GH53H5
DigiKey raktári szám
K391J15C0GH53H5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K391J15C0GH53H5
Leírás
CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 RAD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K391J15C0GH53H5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,157" H. x 0,102" Sz. (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,260" (6,60mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)