K333K20X7RK53L2 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Adatlap
Similar
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
0.033 µF ±10% 200V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K333K20X7RK53L2
DigiKey raktári szám
K333K20X7RK53L2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K333K20X7RK53L2
Leírás
CAP CER 0.033UF 200V X7R RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K333K20X7RK53L2 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,260" (6,60mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)