K330K10C0GF53H5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Similar
Similar
33 pF ±10% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K330K10C0GF53H5
DigiKey raktári szám
K330K10C0GF53H5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K330K10C0GF53H5
Leírás
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K330K10C0GF53H5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,142" H. x 0,091" Sz. (3,60mm x 2,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,244" (6,20mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)