K271K10X7RH5TH5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
270 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K271K10X7RH5TH5
DigiKey raktári szám
K271K10X7RH5TH5-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
K271K10X7RH5TH5
Leírás
CAP CER 270PF 100V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K271K10X7RH5TH5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,142" H. x 0,091" Sz. (3,60mm x 2,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,244" (6,20mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)