K223M15X7RH53H5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK
0.022 µF ±20% 100V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K223M15X7RH53H5
DigiKey raktári szám
K223M15X7RH53H5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K223M15X7RH53H5
Leírás
CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K223M15X7RH53H5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,157" H. x 0,102" Sz. (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,260" (6,60mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)