K222K15X7RH5UK5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Similar
KEMET
KEMET
TDK
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Raktáron: 555
2200 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K222K15X7RH5UK5
DigiKey raktári szám
K222K15X7RH5UK5-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
K222K15X7RH5UK5
Leírás
CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K222K15X7RH5UK5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,157" H. x 0,102" Sz. (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)