K221K10X7RH5UH5
DigiKey raktári szám
BC2673CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC2673TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
K221K10X7RH5UH5
Leírás
CAP CER 220PF 100V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
K221K10X7RH5UH5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,142" H. x 0,091" Sz. (3,60mm x 2,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,244" (6,20mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)