K153K20X7RL5UH5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
0.015 µF ±10% 500V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K153K20X7RL5UH5
DigiKey raktári szám
K153K20X7RL5UH5-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
K153K20X7RL5UH5
Leírás
CAP CER 0.015UF 500V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K153K20X7RL5UH5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,299" (7,60mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)