K104K20X7RH5UK5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 16 016
Adatlap
Similar
Raktáron: 7 280
Adatlap
KEMET
Raktáron: 592
KEMET
Raktáron: 892
0.1 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K104K20X7RH5UK5
DigiKey raktári szám
K104K20X7RH5UK5-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
K104K20X7RH5UK5
Leírás
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
K104K20X7RH5UK5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,335" (8,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)