K104K10X7RF5UH5
DigiKey raktári szám
BC2665CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC2665TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
K104K10X7RF5UH5
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
EDA / CAD modellek
K104K10X7RF5UH5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,142" H. x 0,091" Sz. (3,60mm x 2,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,244" (6,20mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)