HVR2500001005JA100
DigiKey raktári szám
BC4429CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC4429TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
HVR2500001005JA100
Leírás
RES 10M OHM 5% 1/4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális nagyfeszültség, impulzustűrő Fémfólia
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nagyfeszültség, impulzustűrő
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)