F1778333K3FBB0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: F1778333K3FBB0
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
F1778333K3FBB0
DigiKey raktári szám
F1778333K3FBB0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F1778333K3FBB0
Leírás
CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.033 µF Fóliakondenzátor 310V 630V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 110°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,689" H. x 0,197" Sz. (17,50mm x 5,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,433" (11,00mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,591" (15,00mm)
Névleges AC feszültség
310V
Felhasználás
EMI, RFI-elfojtás
Névleges DC feszültség
630V