D682Z25Y5VH65J5R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
6800 pF -20%, +80% 100V Kerámia kondenzátor Y5V (F) Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
D682Z25Y5VH65J5R
DigiKey raktári szám
D682Z25Y5VH65J5R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D682Z25Y5VH65J5R
Leírás
CAP CER 6800PF 100V Y5V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
39 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Kapacitás
Méretek
0,256" átmérő (6,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)