D103M29Z5UH6TJ5R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 5 803
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
10000 pF ±20% 100V Kerámia kondenzátor Z5U Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
D103M29Z5UH6TJ5R
DigiKey raktári szám
D103M29Z5UH6TJ5R-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
D103M29Z5UH6TJ5R
Leírás
CAP CER 10000PF 100V Z5U RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
D103M29Z5UH6TJ5R modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Kapacitás
Méretek
0,295" átmérő (7,50mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)