D103K69X7RL6BK7R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
10000 pF ±10% 500V Kerámia kondenzátor X7R Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
D103K69X7RL6BK7R
DigiKey raktári szám
D103K69X7RL6BK7R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D103K69X7RL6BK7R
Leírás
CAP CER 10000PF 500V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
D103K69X7RL6BK7R modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Kapacitás
Méretek
0,689" átmérő (17,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)