CCF555K62FKE36
DigiKey raktári szám
56-CCF555K62FKE36TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
56-CCF555K62FKE36CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCF555K62FKE36
Leírás
CCF-55 5.62K 1% T-1 E36 E3
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5.62 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 165°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,090" átmérő x 0,245" H. (2,29mm x 6,22mm)