CCF552K87FKE36 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CCF552K87FKE36 |
Leírás | CCF-55 2.87K 1% T-1 E36 E3 |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2.87 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Összetétel |
Gyrt. | Tulajdonságok lángálló bevonat, Biztonsági |
Sorozat | Hőmérsékleti koefficiens ±100ppm/°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 165°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Ellenállás | Gyártói tokozás axiális |
Tűrés | Méretek 0,090" átmérő x 0,245" H. (2,29mm x 6,22mm) |