BFC237035103
DigiKey raktári szám
56-BFC237035103CT-ND - Vágott szalag (CT)
56-BFC237035103TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BFC237035103
Leírás
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF Fóliakondenzátor 160V 250V Poliészter, Fémezett Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,283" H. x 0,098" Sz. (7,20mm x 2,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)
Névleges AC feszültség
160V
Felhasználás
autóipar
Névleges DC feszültség
250V