AC050000B4709J6BCS
DigiKey raktári szám
BC2936CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC2936TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC050000B4709J6BCS
Leírás
RES 47 OHM 5W 5% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 Ohms ±5% 5W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Olvadó, impulzustűrő, Biztonsági huzaltekercselésű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AC050000B4709J6BCS modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Olvadó, impulzustűrő, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 200°C
Méretek
0,394" átmérő x 0,709" H. (10,00mm x 18,00mm)