AC03000003009JACCS
DigiKey raktári szám
56-AC03000003009JACCSCT-ND - Vágott szalag (CT)
56-AC03000003009JACCSTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC03000003009JACCS
Leírás
AC03-CS 30R 5% AC G63-CD1281
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Ohms ±5% 3W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200, lángálló bevonat, Biztonság huzaltekercselésű
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, lángálló bevonat, Biztonság
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 200°C
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,236" átmérő x 0,512" H. (6,00mm x 13,00mm)