AC03000002709JACCS
DigiKey raktári szám
56-AC03000002709JACCSCT-ND - Vágott szalag (CT)
56-AC03000002709JACCSTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC03000002709JACCS
Leírás
RES 27 OHM 5% 3W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27 Ohms ±5% 3W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Olvadó, impulzustűrő, Biztonsági huzaltekercselésű
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Olvadó, impulzustűrő, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 200°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,236" átmérő x 0,512" H. (6,00mm x 13,00mm)