AC03000001009JACCS
DigiKey raktári szám
PPC3W10ACT-ND - Vágott szalag (CT)
PPC3W10ATB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC03000001009JACCS
Leírás
RES 10 OHM 3W 5% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Ohms ±5% 3W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Olvadó, impulzustűrő, Biztonsági huzaltekercselésű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AC03000001009JACCS modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Olvadó, impulzustűrő, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 200°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,217" átmérő x 0,512" H. (5,50mm x 13,00mm)