AC01000006809JACCS
DigiKey raktári szám
BC3220TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC01000006809JACCS
Leírás
RES 68 OHM 1W 5% AXIAL
Részletes leírás
68 Ohms ±5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Olvadó, impulzustűrő, Biztonsági huzaltekercselésű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AC01000006809JACCS modellek
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Olvadó, impulzustűrő, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 200°C
Méretek
0,197" átmérő x 0,433" H. (5,00mm x 11,00mm)